הובלת משטחים במעונה

הובלות במעונה לכל סוגי המשטחים

goodstaff.co.il מנגיש עבורכם לתפוס לכם שירות ייחודי ומומלץ של הובלת משטחים ובנוסף הרמה ואריזה! שירותנו ניתן עם דגש לקהילת העסקנים, אבל אף עוברים שעושים אריזה של הפריטים שלהם כמתאימה עבור משטחי קרטונים, מסוגלים להיעזר בשינועים אצלנו. תמחור שירותים של הובלת משטחים לארגזים במעונה זה תמחור סביר, מעולה ונמוך שיהיה לכם טוב, לא משנה מה התקציב שלכם! אם כן, באיזה אופן אנחנו משנעים את משטחי הקרטון שברשותכם ובאיזה מצב הטיפול שאנו מעניקים מסוגל לעזור?

  • שינוע משטחים ובנוסף שירותי הנפה במחירים הכי זולים!
  • נשיאת משטחי הקרטון למסחרית בעלת ראמפה
  • עטיפת פריטים על גבי משטחים
  • אופציית לבצע פירוק והעמסת משטחים
  • עבודות בפריסה ארצית רחבה ובייחוד במעונה והסביבה
  • בואו לקבל הצעת מחיר נהדרת: tel

מעבר משטחים שמיועדים לקרטונים במעונה
הובלת משטחים במעונה לכל הארץ במחיר זול החל מ-190 ש"ח

רכב או משאית הראמפה, בצורה זו, בחברת www.goodstaff.co.il עושים שינוע

מעבר משטחים היא הובלה מסוימת אקסטרה, שאחרת במידה רבה מהליך של הובלה שמתבצעת על ידי כח של סבלים על כן אנחנו מזמינים עבורכם עסקים וחברות מעבר מצוינות בעלות משאית מיוחדת, רכב או משאית כבש. הטנדר או המסחרית הזו לא דומה בהשוואה למשאיות מהשורה אשר דרכן אנו עושים את ההעברה, שכן היא נדרשת להטענה ופירוק משטחים שמיועדים לקרטונים. איפה הרווח שלנו ושלכם כשלוקחים משאית שכזאת? א' – כמות הזמן. כאשר הכבש האלקטרית שאנו מציעים מתחילה לפעול, יש לכם את היכולת לפרוק ולהעמיס את המשטחים שמיועדים לקרטונים שבאמתחתכם, לא משנה מה הסוג, לא משנה מה משקלם, בעת דקות בודדות. עליכם להבין שהרבה פעמים המשטחים הינם בעלי משקל גדול, אם כן, מלאכת סבלים לא קשורה בכל מקרה כזה. באמירה נוספת, העברה נוחה. שינוע משטחים בעזרת טנדר או מסחרית כבש. מעניקה אפשרות של איזור נעים מהרגיל למרחב השינוע, הסיבה לכך היא שהמקצוענים שיש רק אצלנו לא מוכרחים לעשות עבודת סבלות עם מאות ק"ג, ואנו בטוחים שאינכם מוגבלים במשקלה של הכבודה שעומדת על כהמשטח. נושא נוסף וקריטי זהו עניין הבטיחות. מעבר משטחים שיוצאת לפועל בעזרת הידיים יש בה סיכונים, הן לסבלים יחד עם לרהיטים שבבעלותכם. אין לנבא כיצד יתמודדו המובילים עם משקל כבד מהרגיל, אז בגלל זה, יש סצנות שבהן הגודל והמשקל ינצח ומשטח הקרטון יתרסק ארצה. אם על גבי משטח הקרטון יש זכוכיות ו/או חרסינה, יוצא שהדברים ושאר הכבודה עתידה להיחבל.

מקפיצים פריטים מאגף אפסנאות לעבודה? מעבר והנעת משטחי קרטון במעונה

אתם משרד פלוס אגף אפסנאות ענק ואתם מעוניינים בטיפולי ייבוא תכולה אל החנויות אשר בשוק? הובלות של משטחים כבדים וגדולים זה הדבר שאנחנו מתמחים בו ואנחנו יכולים לספק לכם מענה ברמה הכי גבוהה שקיימת. אנחנו יכולים לנסוע לסניפי האחסון שברשותכם, לבצע איסוף של הרפסודות של הטקסטיל, האוכל או החומרים של השיפוצים, ולהסיע את אלו למקומות שתגידו לנו. ביכולתנו לבצע חלוקה של המשטחים בסביבה יחידה, ו/או לעבור במס' מוקדים שונים. הכל בקורולציה להצורך שאתם מביעים. בקורולציה לנפח המשטחים, נסיק אם להביא אליכם טנדר ראמפה או משאית ראמפה ו/או טנדר או משאית אחת שאפשרי עבורה לבצע הזזה של משטחים שמיועדים לקרטונים עם מנוף.

מעבר ע"י משטחי קרטון היא הובלה חכמה!

ייתכן שאינכם תוהים על כך באופן מיידי, ואף על-פי כן, שינוע שנעשית כהעברת משטחים שמיועדים לקרטונים זו הובלה טובה. כפי שאתם ודאי יודעים, בעת שממזגים חפצים , לא חשוב הסוג, על גבי משטחי קרטון, מערבבים הכל בתשומת לב גדולה לחלוטין ומסיבה זו, אין בנמצא שימוש לא יעיל בגודל על המשטח. מהסיבה שאריזה של משטחי הקרטון, זוהי אריזה שמרנית, מסתבר שאינכם פותחים את הארנק יתר על המידה עבור קופסאות קרטון שאינם משומשים במלואם, אם כי אך ורק על הפריטים שהינכם מובילים.

מהו התעריף של שינוע משטחי קרטון במעונה? בצורה זו, מוחלט המחירון:

אז איך אנחנו מגיעים להחלטה על העלויות של העברות המשטח? בטרם כל, כובד וכמות משטחי הקרטון. שעות מעבר הדירה הינו הפקטור הכי הכרחי, ובשביל זה צריכים אנו להבין כמה משטחים שמיועדים לקרטונים אתם צריכים להוביל וכמה המשקל שלהם בסך הכל. לדוגמא: הובלות של עשירייה של משטחים של עטיפות בלי פריטים תוציאו עליה פחות כסף אל מול הזזת 10 משטחי שמשות. גם כן, נדרוש לדעת מה מס' הקילומטרים בין נק' המוצא שמשם אנו מבצעים את ההובלה ובין הנקודה אליה אנחנו מובילים. אנו מתחייבים לספק לכם הצעת עלות מעולה, בלי אותיות קטנות, ושווה לכל כיס!