הובלת משטחים בהחותרים

הובלות בהחותרים לכל סוגי המשטחים

פורטל “http://www.goodstaff.co.il/” מנגיש עבורכם לתפוס לכם טיפול מיוחד ומהיר עבור מעבר משטחים שמיועדים לקרטונים וגם הרמה ופריקה! שירותנו מוגש אף יותר לקהל העסקי, אמנם גם קליינטים שמבצעים אריזה של תכולתם כטובה עבור משטחי קרטונים, ימצאו שימושיות בשירותי ההובלה של חברת www.goodstaff.co.il. עלות שירותי הובלה של משטחים לארגזים באיזור החותרים הוא מחירון הגיוני, נמוך ונפלא שיתאים לכם, למגוון תקציבים שהגדרתם לעצמכם! בואו ניגש לעניין, מהי הדרך בה אנו מעבירים את המשטחים שמיועדים לקרטונים שרכשתם ובאילו מקרים הטיפול והשירות שאנחנו מעניקים יכול לסייע?

  • הזזה של משטחים ובנוסף הנפות בעלות הנמוכה ביותר!
  • לקיחת משטחי הקרטון למשאית בעלת כבש
  • עיטוף סחורה על גבי משטחים
  • יכולת להוציא לפועל פירוק והטענת משטחים
  • שירותי בכל רחבי המדינה ובייחוד בסביבת החותרים
  • קבלו הצעה הוגנת: tel

הובלות של משטחי הקרטון בהחותרים והסביבה
הובלת משטחים בהחותרים לכל הארץ במחיר זול החל מ-190 ש"ח

משאית הרמפה, בצורה זאת אנו מעניקים מעבר

הובלות של משטחים שמיועדים לקרטונים זוהי הובלה פרטיקולארית אקסטרה, אשר אחרת מאוד מפרוצדורה המתבצעת בעזרת הסבל זה למה אנו מביאים לכם תאגידים וחברות מעבר עדיפות כולל טנדר או משאית קונקרטית, מסחרית כבש. הטנדר או המשאית הזו לא דומה בהשוואה למסחריות בשגרה אשר על-ידן אנחנו עושים את השינוע, מהסיבה שהיא טובה לטעינה ופירוק משטחי קרטון. מה היתרונות שיש הן לנו והן לכם עם שימוש בטנדר או מסחרית שכזו? בטרם כל, הזריזות. כאשר הרמפה החשמלית בה אנו משתמשים מתחילה לפעול, יתאפשר לכם לקחת את המשטחים שמיועדים לקרטונים אשר באמתחתכם, לא משנה מה הסוג, בכל משקל, וכל זה בכמה רגעים. רצוי להבין שהמון פעמים משטחי הקרטון הם מאסיביים ושוקלים הרבה, על-כן מלאכת סבלים לא תתאים בכל הסיטואציות כדוגמת אלה. חשוב לציין, מעבר נוח. הובלות של משטחים על ידי רכב או משאית כבש. מביאה אפשרות של סביבה נעימה יותר לאזור ההעברה, זאת כי הסבלים שלנו לא חייבים לעשות עבודת סבלות עם עשרות ומאות קילוגרמים, וההיגיון אומר שאתם גם בטח לא מוגבלים במשקל התכולה אשר על המשטחים. אישיו נוסף ומהותי הינו עניין ההגנה. מעבר משטחי הקרטון שמתבצעת מבלי כוח מכונה מגלמת בתוכה סיכונים, הן לאנשי הצוות פלוס לתכולה שלכם. א"א לצפות באיזה אופן יתמודדו אנשי הצוות עם משקל כבד מהרגיל, על-כן יכולים להיות סצנות שבהן המשקל הכבד יגבור ומשטח הקרטונים יפול. אם מעל משטח הקרטון יש זכוכיות ו/או קרמיקה, יוצא שהציוד ושאר הכבודה מתעתדת להיהרס.

מובילים טובין מאגף לוגיסטיקה לחנות? הובלה ונשיאת משטחי קרטון בהחותרים

הינך חלק מבית עסק בעל אגף לוגיסטיקה ענק ואתם נצרכים לטיפולי ייבוא חפצים אל החנויות אשר בשוק? שינועי משטחים שמיועדים לקרטונים כבדים וגדולים זה בדיוק מה שאנחנו הכי טובים בו וביכולתנו להעניק לכם מענה באופן הטוב שיש לשוק להציע. יש לנו את האופציה לעשות גיחה לאזורי האחסנה שלכם, ללקט את המשטחים של הטקסטיל, המאכל או החומרים של השיפוצים, ולהסיעם למקומות שתציינו בשבילנו. יש לנו את האפשרות לפזר את המשטחים בסביבה בודדת, או לנסוע בין כמה וכמה איזורים שונים. הטיפול כולו בקורולציה לרצונותיהם. בהתאמה לגודל המשטחים שמיועדים לקרטונים, נדע האם לשלוח אליכם טנדר כבש או מסחרית כבש ולחלופין מסחרית , אחת כזו שתוכל להתחיל מעבר משטחים שמיועדים לקרטונים בהזמנת מנוף.

הובלה ע"י משטחי המיודעים לקרטונים זו החלטה חכמה!

אמנם אינכם חושבים על זה ישר, אך שינוע שנעשית כהזזה של משטחים שמיועדים לקרטונים זו העברה איכותית. לא נפתיע אתכם כשנאמר שכאשר מקשרים חפצים , לא חשוב הסוג, על משטחים, מערבבים הכל בתשומת לב גדולה למדי ומסיבה זו, אין בנמצא בזבזנות של מקום פנוי על פני משטח הקרטון. מפני שאריזה של משטחי הקרטונים, זוהי אריזה שאינה בזבזנית, יוצא מצב שאינכם מזרימים כסף עבור ארגזים בלתי דחוסים, להיפך: רק על התכולה שהינכם מעבירים.

מהו התעריף של מעבר משטחים בהחותרים? בצורה זו, מוחלט המחירון:

בואו ניגש לזה, באיזו דרך אנו קובעים את מחירי מעבר משטחי הקרטון? בטרם שנתחיל, גודל ומספר משטחי הקרטון. גודל ההובלה זהו הפקטור הכי הכרחי, ובשביל זה נתחייב להכניס אל הראש כמה משטחים שמיועדים לקרטונים אתם צריכים לשנע וכמה המשקל שלהם בסה"כ. בתור דוגמה: הובלה של 10 משטחים של אריזות בלי פריטים תעלה פחות כסף בהשוואה להזזת 10 משטחי קרטונים שיש בהם שמשות. בנוסף, יהיה ברצוננו לבדוק מהו מספר הקילומטרים בין נק' המוצא שמשם נבצע את השינוע מנק' היעד שלשם אנו נוביל. אנו מחוייבים להתאים עבורכם הצעת עלות הוגנת, זולה ולא משנה מה התקציב שלכם!