הובלת משטחים בגשר הזיו

הובלות בגשר הזיו לכל סוגי המשטחים

פורטל “http://www.goodstaff.co.il/” נותן לכם את האופציה לרכוש טיפול יחיד במינו ומדופלם עבור שינוע משטחים שמיועדים לקרטונים פלוס טעינה ופריקה! הטיפול שאנחנו מעניקים אפשר לקבל במיוחד לחברות ועסקים, אבל אף עוברים שמכינים את הפריטים שברשותם כמותאמת למשטחי קרטון, מסוגלים להיעזר בשירותי ההובלה של החברה. מחיר העברות משטחי קרטון באיזור גשר הזיו הוא מחיר לא מוגזם, נפלא ונמוך שיתאים לכם, לכלל התקציבים! בואו ניגש לעניין, כיצד אנחנו מזיזים את משטחי הקרטון שברשותכם ובאיזה מצב המענה שאנו מעניקים נותן מענה הולם?

  • מעבר משטחי הקרטון יחד עם מנוף במחיר הכי זול!
  • לקיחת משטחים שמיועדים לקרטונים למסחרית בעלת ראמפה
  • אריזת חפצים מעל משטחים שמיועדים לקרטונים
  • אופציית לקיים מארז והעמסת משטחי הקרטון
  • טיפולי בכל נקודה מרכזית בארץ ובייחוד בסביבת גשר הזיו
  • לקבלת הצעה הוגנת נהדרת: tel

העברת משטחי הקרטון בגשר הזיו והסביבה
הובלת משטחים בגשר הזיו לכל הארץ במחיר זול החל מ-190 ש"ח

משאית הרמפה, ככה אנו מעניקים הובלה

הזזה של משטחי הקרטון הינה העברה מסוימת יותר, ששונה נורא מפעולה היוצאת לפועל באמצעות שרירי אדם לכן בחברת www.goodstaff.co.il אנו מביאים לכם בעלי עסקים וחברות מעבר מוטבות יחד עם משאית מוגדרת, טנדר או משאית ראמפה. המסחרית הזו אחרת בהשוואה למשאיות, מסחריות נורמליות אשר על-ידן אנו מעניקים את המעבר, מהסיבה שהיא נצרכת לסחיבה ושחרור של משטחים. מה היתרונות שלכם ושלנו כשעושים שימוש במסחרית בסגנון? לפני הכל, כמות הזמן. בעת שהכבש האלקטרונית שיש אצלנו באתר פועלת, אפשר לבצע הרמה של משטחי הקרטון שבאמתחתכם, לא חשוב איזה סוג, בכל משקל, וזה ברגעים ספורים. זכרו שפעמים רבות המשטחים הינם בעלי משקל גדול, לכן מלאכת מרימים בסבלות לא מתאימה בכל סיטואציה כזו. באמירה נוספת, היכולת לבצע הובלה נוחה. מעבר משטחים באמצעות טנדר או מסחרית ראמפה. מביאה אופציה לאיזור נעים מהרגיל לסביבת השינוע, זה כי המקצוענים שלנו לא חייבים לעשות עבודת סבלות עם משקלים רבים, ואתם גם לא מדודים במשקלה של הכבודה אשר על המשטחים. עניין נוסף והרה גורל הינו עניין המיגון. העברת משטחים שמיועדים לקרטונים הנעשית מבלי כוח מכונה מחזיקה בחובה סיכונים מיותרים, גם למובילים יחד עם לפריטים שברשותכם. א"א לחזות איך יתנהלו אנשי הצוות עם משקל כבד מאד, לכן יש מקרים בהם משקל התכולה יגבור ומשטח הקרטונים יתנפץ ברצפה. במידה ועל המשטח זכוכית או לחלופין חומרים שבירים, הרי שהחפצים ושאר הכבודה יכולה להיהרס.

מניידים סחורה ממרכז לוגיסטי לחנות? מעבר ונשיאת משטחי קרטון בגשר הזיו

הינכם תאגיד גדול עם מרכז לוגיסטיקה רחב והינכם נצרכים לשירותי אספקה של טובין לעסקים בנקודות המגוונות? שינועים של משטחי הקרטון כבדים וגדולים זה הדבר שאנחנו מתמחים בו וביכולתנו לספק לכם מענה על הצד הטוב ביותר. יש לנו את האופציה לנסוע אל נקודות האפסנאות שברשותכם, לאסוף את משטחי הבד, המאכל ו/או החומרים של השיפוצים, ולהניע אותם לאיזורים שתציינו עבורנו. יש לנו את האפשרות להפריד את המשטחים במוקד יחיד, ו/או להגיע אל מספר איזורים שונים. כל זה על פי רצונכם. לפי רוחב המשטחים, נדע אם להביא אליכם טנדר כבש או מסחרית כבש / מסחרית , אחת כזו שתוכל להתחיל הזזה של משטחים עם מנוף.

הובלה ע"י משטחי קרטון זו החלטה נכונה!

סביר להניח שאתם לא מתעכבים על המחשבה הזו ישר, אך עם זאת, העברה שנעשית כהובלת משטחי קרטון היא הובלה חסכונית יותר. כידוע, כאשר ממזגים חפצים מכלל המינים על גבי משטחי קרטון, מערבבים הכל בזהירות רבה ממש ועל-כן אין שום בזבזנות של מרחב מעל משטח הקרטון. מפני שהרכבה ופירוק של המשטח היא התארגנות שאינה בזבזנית, מסתבר שאתם לא שופכים כסף עבור אריזות קרטון חצי מלאים, אם כי אך ורק על החפצים שהינכם מזיזים.

מהו התעריף של העברת משטחי קרטון בגשר הזיו? בצורה זאת יוחלט המחירון:

אם כן, באיזו דרך אנחנו מסכימים על מחירי הזזה של משטחי הקרטון? קודם כל, גודל וכמות המשטחים. שעות ההובלה זהו המשתנה הכי חשוב, ולכן נאלץ לדעת את מס' משטחי הקרטון אתם מעוניינים לקחת ומה משקלם הכולל. בתור דוגמה: הזזת עשרה משטחים קרטונים לעטיפות ריקות העלות שלה תהיה נמוכה לעומת הזזת עשירייה של משטחי קרטונים שיש בהם זגוגיות. כתוספת, נרצה להכניס אל הראש מה המרחק מנקודת המוצא שמשם אנו מבצעים את ההובלה מנק' היעד אשר לשם נבצע את השינוע. נזכיר שאנו מתחייבים לספק לכם הצעה מדהימה, לא יקרה ולכלל התקציבים!