הובלת משטחים בבית ג'ן

הובלות בבית ג'ן לכל סוגי המשטחים

חברת "goodstaff.co.il" מעניק לכם את האפשרות לרכוש ביצוע מיוחד ומומלץ למעבר משטחי הקרטון וגם הטענה ואריזה! המענה שאנו מעניקים תקבלו אף יותר לחברות ועסקים, אך גם גולשים שעושים אריזה של הפריטים שלהם כמיועדת למשטחי קרטונים, ימצאו שימוש רב בהובלות של החברה. מחירון שירותי הובלה של משטחים לארגזים בבית ג'ן והסביבה הינו עלות ראוי, מעולה ונמוך המתאים לכל כיס! אז איך בחברת www.goodstaff.co.il אנו מובילים את המשטחים שמיועדים לקרטונים שברשותכם ובאילו מקרים המענה שאנחנו מעניקים מסוגל לעזור?

  • הזזה של משטחים פלוס הנפה בתעריפים הכי משתלמים!
  • הרמת משטחים שמיועדים לקרטונים למשאית יחד עם כבש
  • עטיפת פריטים על משטחי הקרטון
  • אפשרות לקיים פריקה והעמסת משטחי הקרטון
  • שירות בכל רחבי הארץ ובייחוד בבית ג'ן והסביבה
  • כדי לקבל הצעה נפלאה: tel

הזזה של משטחים בבית ג'ן
הובלת משטחים בבית ג'ן לכל הארץ במחיר זול החל מ-190 ש"ח

טנדר או משאית הראמפה, בצורה זו, אנחנו מוציאים לפועל מעבר

הובלת משטחים היא הובלה ספציפית אקסטרה, שאחרת בהרבה מהליך של העברה היוצאת לפועל באמצעות כח אנושי זאת מדוע אנחנו מזמינים לכם חברות מעבר מוטבות עם משאית קונקרטית, מסחרית כבש. הרכב או לחלופין המשאית הזו לא דומה למסחריות, משאיות בשגרה שבידיהן אנחנו מספקים את השינוע, בגלל שהיא מיועדת להעמסה ושחרור של משטחים שמיועדים לקרטונים. איפה הרווח שלנו ושלכם כשמשתמשים בטנדר או מסחרית שכזאת? ראשית, הזמן. כאשר הראמפה האלקטרית שאנחנו מציעים מתחילה לפעול, ביכולתכם לפרוק ולהעמיס את משטחי הקרטון אשר ברשותכם, מכלל הסוגים כבדים ככל שיהיו, תוך דקות בודדות. מומלץ להבין שלעיתים קרובות המשטחים שמיועדים לקרטונים הם פשוט כבדים מאוד, על-כן מלאכת מרימים בסבלות לא מתאימה בכל סיטואציה כזו. באמירה נוספת, שינוע נוח. הובלות של משטחים שמיועדים לקרטונים דרך טנדר או מסחרית ראמפה. מאפשרת מוקד עבודה נעים לסביבת השינוע, זאת מאחר ואנשי המקצוע שבשורותינו אינם צריכים לקחת עשרות ומאות ק"ג, ואנו בטוחים שאינכם קבועים במאסת העבודה שעומדת על כהמשטח. עניין נלווה ומהותי זה עניין ההגנה. מעבר משטחי הקרטון הנעשית עם הידיים אוצרת בה רולטות רוסיות וסיכונים שאנחנו לא רוצים לעצמנו, הן למשנעים כולל לרהיטים שברשותכם. אין לדעת מראש באיזו דרך יתנהלו אנשי הצוות עם משקל כבד מהרגיל, על-כן ייתכנו מצבים שבהם המאסה הענקית והגודל ינצח ומשטח הקרטונים יפול. במקרה ועל גבי משטח הקרטון יש זכוכיות ו/או חרסינה, תמיד יוצא שהתכולה עתידה להישבר.

משנעים חפצים מאגף לוגיסטיקה לחנות? מעבר והנעת משטחי קרטון בבית ג'ן

הינך חלק מעסק עם אגף אפסנאות נרחב והינכם נצרכים לעבודות ייבוא סחורה לעסקים בנקודות שבשוק? שירותים של הובלת משטחים כבדי משקל זה מה שהיננו מומחים בו ויש לנו את היכולת לשרת אתכם על הצד הטוב ביותר. בכוחנו לעשות גיחה לנקודות האיחסון שברשותכם, לקחת את הרפסודות של הטקסטיל, המזונות / חומרי הבניין, ולהניע אותם למקומות שתגדירו לנו. אנו מסוגלים לבצע פיזור של המשטחים בתחום בודד, ו/או לנסוע דרך מספר איזורים שונים. הכל ע"פ הצורך שאתם מביעים. בהתאמה לגודל המשטחים שמיועדים לקרטונים, נבין אם להסיע אליכם טנדר ראמפה או מסחרית ראמפה / משאית שאפשרי עבורה לעשות הזזת משטחים בהזמנת מנוף.

הובלה ע"י משטחי קרטון היא העברה מוצלחת!

ייתכן שלא יוצא שאתם מודעים לכך באופן מיידי, ואע"פ כן, העברה הנעשית כהובלה של משטחי קרטון היא הובלה מוצלחת. לא נפתיע אתכם כשנאמר שבעת שממזגים תכולה מכל סוג על משטחים, משלבים אותה באופן עדין ומחושב ממש ולכן שום שימוש לא חכם בגודל על פני משטח הקרטון. מהסיבה שפירוק והרכבת משטחי הקרטונים, הינה אריזה חסכונית, מסתבר שהינכם לא שופכים כסף עבור אריזות קרטון בלתי דחוסים, אם כי שום דבר אחר חוץ מעל החפצים שהינכם מעבירים.

כמה תשלמו על שינוע משטחים בבית ג'ן? בצורה זו, מוסכם התעריף:

בואו ניגש לזה, כיצד אנו מחליטים על עלויות מעבר המשטח? קודם כל, משקל וכמות משטחי הקרטון. היקף השינוע הינו הפרמטר הכי הרה-גורל, ולכן צריכים אנו לבדוק את הכמות של משטחים הינכם מחפשים להסיע וכמה הם שוקלים בסך הכל. למשל: הובלות של עשר משטחים של אריזות שאין בהן דבר תעלה פחות כסף לעומת העברת מניין משטחי שמשה. גם כן, ננסה לדעת מה מס' הקילומטרים בין נק' המוצא אשר משם אנו מוציאים לפועל את השינוע מנקודת היעד שלשם תפקידנו הוא להוביל. נזכיר שאנו מתחייבים לספק לכם הצעת עלות נוחה, בלי אותיות קטנות, ולמגוון התקציבים שהגדרתם לעצמכם!